Çiğdem AKBAŞ Psikolog Detay Sayfası

Psikolog Makaleleri

Psk Çiğdem AKBAŞ Tarafından Yazılmış Makaleler.

PSİKOTERAPİ

Tarih: 2020-08-26 23:12:20  / Kategori: Psikoloji
Yazar: Psk Çiğdem AKBAŞ

Psikoterapi, ruh sağlığı sorunları, duygusal zorluklar ve bazı psikiyatrik bozukluklara yardımcı olabilecek bir dizi tedaviyi ifade eder. Hastaların veya danışanların duygularını ve onları pozitif, endişeli veya depresif hissettiren şeyleri anlamalarını sağlamayı amaçlar

Daha zengin ve daha derin bir psikoloji anlayışı kazanmak, insanların k

Psikoloji Nedir?

Tarih: 2020-08-26 23:01:09  / Kategori: Psikoloji
Yazar: Psk Çiğdem AKBAŞ

Psikoloji Nedir?

Psikoloji, zihin ve davranışlar ile ilgili çalışmaktadır. İnsanların nasıl düşündüğünü, nasıl davrandığını ve ne hissettiğini etkileyen biyolojik etkileri, sosyal baskıları ve çevresel faktörleri inceler.

 

Psk Çiğdem AKBAŞ ile nasıl görüşebilirim?

Psikolog eğer online ise hemen; değilse istediğin zaman ve saatte internet üzerinden görüşebilirsin.

Her yerde çalışır

Psikolog'unuz ile istediğiniz zaman ve internetin olduğu her yerde ister telefonda, ister videokonferansta istersen de sadece yazışarak görüşebilirsin.

Her Zaman Ulaşılabilir

Psikoloğunuz ile diledeğiniz zaman görüşebilirsiniz. Psikoloğunuzun online olup olmadığını site üzerinden görebilirsiniz. Acil durumlar için dilerseniz diğer online psikologlar ile görüşebilir veya canlı destek'ten bizlere ulaşabilirsiniz.

Uyarlanabilir

Psikologbul.com'u sizler için tasarladık ve geliştirmeye devam ediyoruz. Psikologlar ve Danışanlar istedikleri zaman, istedikleri iletişin yöntemiyle istedikleri yerden iletişime geçebilirler. Birinin müsait olmadığı durumda kolaylıkla randevu oluşturabilirler.

Güvenilir

Psikologbul.com'da kişisel verilerin korunması maksimum seviyede önemlidir. Üye bilgileri bir yerde tutulmaz, listelenmez, kimseyle paylaşılmaz. Dilerseniz yorum yapma kısmında takma isim kullanarak Psikolok'unuz hakkında yorum yapabilirsiniz. Diğer bilgileriniz kesinlikle gözükmeyecektir.

Hızlı

Online Psikolog görüşmeleri hızlıdır. Özellikle pandemi döneminde öğrendiğimiz sosyal mesefe kurallarına uygun ve güvenlidir. İnternet bağlantınızın iyi olduğu bir ortamda mümkünse bilgisayarınız ile seçeceğiniz psikolog ile dakikalar içerisinde görüşmeye başlayabilirsiniz.

Telefon Kadar Uzağız

Bizimle dilediğiniz zaman 0532 772 80 20 whatsapp hattından 7/24 görüşebilirsiniz. Size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Psikolog Hakkında Yorumlar

Çiğdem hakkında yazılmış yorumlar

Yorum Yap

Sadece Üye Girişi Yapanlar Yorum Yapabilir

Yorumunuz Nasıl Gözüksün?
Ziyeretçiler görebilecektir.

Çiğdem Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?


Çiğdem Hakkında Yorumunuz?

Adresim

Yüz yüze terapi yapmak isteyenler için ofis adresimiz: Geçit Mahallesi 541. Sokak Kırlangıç Evleri Sitesi No:16 Eblok D7 Osmangazi Bursa